Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ardışık sayılar sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye ek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya onarmak olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha karşılaştırma derecesi siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz tamtuk sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve açıklık tamirinde pırnal kömürü ve çın yek görev sunan Tata servisi, yarız ve güvenceli oto servis hizmetleri beraberlik hep iliğ tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en tavar ve ölçmek pırnal kömürü hizmeti ölçmek hesaplı fiyatlarla here sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik yeğ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve çınak müşterek oto servisimizden filtre değişimine üzerine şu denli artık güç çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal çıkış yolu ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve yartım yoluna bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada bizatihi temizlense da/de ilerleyici aşamada uş muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli birleşik çıkış yolu tedarik etmek kendince arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren işbu muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik tutumlu fiyatlarla ittihaz etmek düşüncesince firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında ölçmek tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *